-4.1 C°
EN

Мария Киркова и Йоан Тодоров са победители в гигантския слалом за купа “Бороспорт“

2016-01-30

Победители в пърия състезатетелен ден за купа „Бороспорт“, в дисциплината гигантски слалом станаха Мария Киркова при жените, с време 2:19:81 и Йоан Тодоров при мъжете, с време 2:18:43
В оспорваната надпревара по състезателното трасе на  писта „Попангелов“ /  бивша „Ястребец 2“/ се спуснаха 60 мъже и 26 жени.
Слънчевото време и отлично подготвеното трасе допринесоха допълнително за доброто настроение и емоции на състезатели, треньори и приятели на спорта.

3. Радослав Дурев, СК Юлен, 2.20.62
Поздравления за победителите в днешното състезание и успех на всички участници в утрешния състезателен ден, в който ще се проведе надпреварата в дисциплината слалом!

Победители в първия състезателен ден за купа „Бороспорт“, в дисциплината гигантски слалом станаха Мария Киркова при жените, с време 2:19:81 и Йоан Тодоров при мъжете, с време 2:18:43